کارماسرا

۱ مطلب در تیر ۱۴۰۱ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

راه های یادگیری زبان انگلیسی

اولین قدم برای شروع هرکاری تعیین هدف و انگیزه است. یادگیری زبان هم همینطور است. وقتی برای کاری هدف و برنامه ریزی داشته باشید با تمرکز بیشتری تمرین کرده در نتیجه زودتر به نتایج دلخواه خود میرسید.

یکی دیگر از راه هایی که باعث یادگیری سریع تر میشود دنبال کردن فیلم و موسیقی به زبان انگلیسی است .در فیلم و سریال و موسیقی چون به طور رسمی صحبت نمیشود و نوع گفتار متفاوت است باعث میشود درک بیشتری به زبان انگلیسی محاوره ایی پیدا کنید.

نوشتن جملات کوتاه و بلند یا نوشتن خاطرات روزانه تان به شما کمک میکند تا دایره لغاتتان بیشتر شود، هرچه تعداد کلماتی که میدانید بیشتر باشد فهم جملات و درک معنی ان ها ساده تر میشود و البته به گرامر و ساختار دستوری تسلط بیشتری پیدا میکنید.

استفاده از نرم افزارها یکی دیگر از راه هایی است که باعث یادگیری شما می شود. نرم افزارهایی که روی انواع گوشی موبایل(اندریود و ای او اس) یا کامپیوتر نصب میشوند، طبق نظر اساتید و با سال ها تجربه و آگاهی درست شده اند پس استفاده از آن ها را در کوتاه مدت میتوان جایگزینی برای کلاس رفتن عنوان کرد.

از دیگر راه ها شنیدن و نوشتن روزانه است. اگر شما روزانه فقط 5 کلمه یاد بگیرید با یک حساب سرانگشتی سالی 1825 کلمه آموخته اید. هرچه تعداد لغاتی که میشناسید بیشتر باشد راحت تر میتوانید به انگلیسی صحبت کنید. پادکست ها،اخبار و رادیوی انگلیسی از منابعی هستند که به راحتی میتوانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. این منابع چون حجم زیادی از کلمات را مدت زمان کم به گوش شما میرسانند باعث افزایش یادگیری شما میشود.

  • کارما سرا